Przekłuć pasję na biznes: Domi Cakes Art

Dominika Grochola
https://www.facebook.com/DomiCakesArt/

https://www.instagram.com/domicakesart/

Dominika to artystka, która własną pasję przekuła na biznes. Zajmuje się projektowaniem oraz wykonaniem tortowych dzieł sztuki. Piecze, lepi, maluje, dekoruje. Od sześciu lat prowadzi Domi Cakes Art, gdzie oprócz dekorowania ciast prowadzi również kursy dekorowania ciast dla dzieci i dorosłych.

Skąd taki pomysł na biznes?

Od zawsze byłam kreatywną duszą. Jako dziecko kochałam malować, rysować, haftować. Sama szyłam sobie zabawki oraz torebki i kostiumy na szkolne przedstawienia. Uwielbiałam eksperymentować z materiałami i kolorami. Od babci nauczyłam się piec, gotowałam już jako nastolatka.

Ale tak naprawdę moje pierwsze ciasto udekorowałam, gdy robiłam tort dla mojej córeczki na pierwsze urodziny. Pierwsza dekoracja była prosta – tort w kropki i wielka kokarda – i daleka od ideału. W mojej duszy jednak coś zagrało i spodobało mi się to tak bardzo, że zaczęłam szukać na internecie kursów dekorowania ciast. Najpierw robiłam ciasta dla rodziny i przyjaciół na każdą możliwą okazję, aby tylko potrenować nowo nabyte umiejętności. I tak się zaczęło.

Zanim urodziłam córeczkę, miałam typowe ,,korporacyjne’’ życie. Pracowałam długie godziny w amerykańskiej firmie eventowej. Jako mama musiałam przeorganizować moje życie tak, abym pracę mogła pogodzić z byciem mamą.

Dekorowanie ciast to była świetna decyzja. Nie tylko mogłam pogodzić pracę z opieką nad córeczką, ale również zaczęłam się spełniać kreatywnie

Czyli można powiedzieć że Twoja praca to Twoja pasja?

Tak, zdecydowanie!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s